Свет

6 ноември, 2012

Гумена кукла со ликот на Џастин Бибер?!

Американската компанија „Pipedream Products“ која прозиведува секс играчки, неодамна направи и гумена кукла која потсетува на пејачот Џастин Бибер и е наречена „Just-in Beaver“ и преставува тинејџер кој дава неверојатно сексуално задоволство.

Пред гумениот Бибер, компанијата имала направено и кукли според ликовите на Џенифер Лопез (J-Ho), Кристина Агилера (Dirty Christina), Мајли Сајрус (Finally Miley) и Ким Кардашијан (Kinky Kim).

Извори: 24sata.hr, Е! onlineВрати се горе ↑