Македонија

14 ноември, 2014

Горила продукција: „Тамара Тодевска никогаш нити била и нема ни да биде дел од некакви валкани игри“

Матичната куќа на второпласираната Тамара Тодевска, „Горила продукција“ денеска на својот профил на Фејсбук објави соопштение во кое демантира дека нивната ексклузивка е поврзана со какви било нерегуларности во гласањето за неодамнешниот „Скопски фестивал 2014“, а истото во целост можете да го прочитате во продолжение.Врати се горе ↑