Концерт

4 јули, 2016

Голем концерт на „Рибља чорба“ во Охрид

По повод 40. роденден на групата, „Рибља чорба“ летово слави со своите обожаватели ширум целиот регион, а во рамките на својата летна турнеја ќе настапи и во Охрид. Големиот концерт ќе се одржи на една од најубавите охридски плажи и концертни локации – плажата „Парк“, а влезниците по промотивна цена од 350 денари се веќе пуштени во претпродажба во мрежата на Купи карти за сè.

13592293_1062337447178486_5679981123326113596_nВрати се горе ↑