Настани

30 август, 2013

Фанкермен е подготвен за Скопје!

По одличната журка со Том Нови на 17-ти август, клубот Колосеум со особено задоволство Ви го најавува еден од најголемите хит мејкери на сите времиња, холандскиот диџеј и продуцент Фанкермен (Funkerman) во летниот клуб Колосеум.

Настанот е закажан за утревечер, сабота 31-ви август, со почеток од 23:59 часот. Влезници во предпродажба: Југотон (ГТЦ прв кат), Камарад (Рамстор), Цвеќара Розе (Веро 2) и сите продажни места на МК Тикетс по промотивна цена од 200 денари.Врати се горе ↑