Аудио

16 мај, 2013

Евровизиската кралица има нов сингл: Слушнете ја „We Got The Power“ од Лорин

Евровизиската „Еуфорија“ конечно ќе добие свој наследник. Минатогодишната победничка на овој музички спектакл, Лорин деновиве го претстави својот нов сингл насловен „We Got The Power“. Песната официјално ќе биде издадена како сингл на 17-ти мај, а премиерно во живо ќе ја изведе токму на финалната евровизиска вечер во сабота. Слушнете во продолжение.

 

 

 

 Врати се горе ↑