Аудио

17 мај, 2013

Ерик Фокс направи ремикс на евровизиската „Пред да се раздени“

Песната „Пред да се раздени“ со која Есма и Лозано синоќа ги бранеа боите на нашата земја веќе доби англиска верзија насловена „If I Could Change The World“, а набрзо потоа и клупско ремикс издание. А сега еден од најпознатите диџеи и водител на Антена 5 Радио во Македонија, Ерик Фокс направи уште еден интересен ремикс на овогодинешната евровизиска песна, кој сигурно ќе биде летен хит. Во продолжение слушнете како звучи новиот ремикс само без делот на Есма.Врати се горе ↑