Аудио

10 март, 2014

Ерик Фокс и Симона Попоска со нов сингл: Слушнете ја „Running“

По хитовите „Love Me“ и „The Last Thing“The Sound Messengers деновиве го пратставија својот нов сингл кој има потенцијал да го постигне успехот на неговите претходници. Темата насловена „Running“, чиј текст го потпишува Давид Димовски, снимена е во соработка со „Јованов Рекордс“, а како звучи тоа можете да слушнете во продолжение.

 Врати се горе ↑