29 септември, 2017

Ера Истрефи и Френч Монтана ги здружија силите за „No I Love Yous“

Косовската пејачка која се прослави со мегахитот „Bonbon“, Ера Истрефи штотуку го објави видеото за нејзиниот најнов сингл насловен „No I Love Yous“, во кој гостува американскиот рапер Френч Монтана. Станува збор за уште еден потенцијален хит од 23-годишната ѕвезда, која успешно ја освојува светската музичка сцена, а како звучи и изгледа најновото од неа можете да видите и слушнете горе. Уживајте!Врати се горе ↑