Аудио

5 август, 2014

„Endless Love“ е новиот летен хит на „Саунд месинџерс“

Како што беше најавено, деновиве пристигна новиот летен хит на  „Саунд месинџерс“, а во песната насловена „Endless Love“ гостува колегата од дуото ДНК, Панчо. Како автор на музиката се потпишува познатиот диџеј и продуцент Ерик Фокс, а текстот е на Давид Димовски. Со заразниот ритам и рефрен, „Endless Love“ сигурно ќе биде голем летен хит, кој можете да го слушнете и да си го симнете во продолжение. Уживајте!Врати се горе ↑