7 ноември, 2012

Емина Јаховиќ го претстави новиот спот

Српската пејачката Емина Јаховиќ го претстави нејзниот нов видео запис за новиот сингл „И да могу“, кој е во режија на Милош Надаждин. Таа веќе извесно време го најавуваше овој сингл со краток промотивен дел, а сега можете да го погледнете целиот спот во кој Емина изгледа прекрасно.

 Врати се горе ↑