Настани

6 мај, 2015

„Ем-ем кру“ ја отвораат сезоната во кафулето „Стоби“

„Ем-ем кру“ (MM Crew), познатиот Буцо Битбокс и диџеј К-105 во недела, 10 мај, ќе ја отворат летната сезона на хип-хоп журки во кафулето „Стоби“ во Скопје! Екипата, која ќе ги забавува гостите секоја недела, го подготвува најжешкиот хип-хоп подиум за ова лето – старата добро позната приказна се враќа на старо место, но со нов изглед!

Контакт за резервации 078549191 – Марко и 077683737 – Мартин.Врати се горе ↑