Балкан

12 декември, 2012

Елитни Одреди се рекордери на Јутјуб

Српското дуо Елитни Одреди по неколку успешни соработки со колеги од музичката сцена, меѓу кои и оној со Анабела, сега со последната соработка со Дадо Полумента за нумерата „Љубави моја“ за која неодамна промовираа и видео запис, а истиот по само 2 недели од објавувањето постигна околу 5 милиони посети. Видео записот е секако доста интересен, непосредно по неговата промоција имавте можност да го погледнете и на РадиоМк, а како тоа изгледаше можете да се потсетите овде.

Извор: pressonline.rsВрати се горе ↑