Галерија

1 ноември, 2013

Елена Велевска сними видео запис за „Гледај ме мило либе“

Познатата фолк пејачка која неодамна го прослави својот 33-ти роденден, Елена Велевска деновиве снимаше видео запис за песната „Гледај ме мило либе“, во кој покрај неа се појавува и бодибилдерот Гоце Мојсовски. Видео записот позади кој стои Ев продукција, се снимаше на неколку локации во охридско, а промоцијата е закажана за средината на ноември на австралиската ИНТВ. Во продолжение погледнете каква беше атмосферата за време на снимањето.

 

 Врати се горе ↑