Балкан

21 февруари, 2017

Елена и Хари конечно го екранизираа дуетот

Објавен во јули минатата година, дуетот на босанската ѕвезда Хари Варешановиќ и нашата поп дива Елена Ристеска наскоро конечно ќе ја добие својата екранизација. Пејачите започнаа со снимање уште минатата година во хотелот „Русија“ во Скопје, а заради нивните набиени распореди, снимањето конечно заврши деновиве во Белград.

Сопственичката на апсолутниот радиски хит за 2016 година, на социјалните мрежи споделуваше фотографии од снимањето, а дел од нив можете да погледнете во продолжение, додека ја очекуваме промоцијата на долгоочекуваното видео за „Још ме плашиш.

16508270_10154965504589871_218125759941223702_n 16711685_10154963417394871_6816015100264214681_n елена хариВрати се горе ↑