Аудио

15 јули, 2017

„Ексцес“ ѝ посветија песна на Сара Мејс

Скопското хип-хоп дуо, кое дебитираше на музичката сцена во 2015 година, „Ексцес“ неодамна ја претстави својата нова песна посветена на нивната колешка Сара Мејс. „Врне, врне, врне пари, Сара Мејс“, пеат Андреј и Јовица, потсетувајќи на нејзиниот голем хит, а како звучи сето тоа можете да слушнете во продолжение. Уживајте!

смВрати се горе ↑