12 јули, 2017

Џеј Ло и „Хенте де зона“ го објавија видеото за „Ni Tu Ni Yo“

Само една недела по објавувањето на нејзиниот нов сингл, Џенифер Лопез го претстави и видеото за соработката со кубанското дуо „Хенте де зона“ насловена „Ni Tu Ni Yo“. И овој пат пејачката изгледа прекрасно фотографирајќи се во разни модни комбинации, а како изгледа визуализацијата на новиот летен хит можете да погледнете горе. Уживајте!Врати се горе ↑