Аудио

5 јули, 2017

Џеј Ло го претстави летниот хит „Ni Tu Ni Yo“

Џенифер Лопез го претстави новиот сингл насловен „Ni Tu Ni Yo“, кој го сними во соработка со кубанското регетон дуо „Хенте де зона“ и кој премиерно го претстави во рамките на вчерашната прослава по повод денот на независноста на САД, 4 јули. Станува збор за вистински летен хит што ќе Ве натера да танцувате, а како звучи сето тоа можете да слушнете во продолжение. Уживајте!Врати се горе ↑