Свет

2 февруари, 2015

Џастин Тимберлејк ја потврди радосната вест

Џастин Тимберлејк преку профилот на мрежата „Инстаграм“ го потврди она за кое се шушка веќе со месеци. Музичарот и неговата сопруга, актерката Џесика Бил ќе станат родители. Тој ја објави оваа фотографија на која го бакнува стомакот на Џесика, пишувајќи дека сè уште не го знаат полот на детето, како и дека прифаќаат обложувања.

 Врати се горе ↑