Настани

26 јули, 2014

Џаџ Џулс е на пат за Македонија… уште неколку часа до фестивалот „Love & Happiness“

SUN Production и GRADISTE SUMMER BEACH Club со особено задоволство Ве канат на најголемиот, а воедно и најважен настан ова лето! Вечерва фестивалот „Love & Happiness“, веќе традиционaлно по четврт пат ќе се одржи на најмонденското место на охридската ривиера, плажата ГРАДИШТЕ. Ова издание ќе го одбележат настапите на едни однајголемите имиња од светот на електронската музика, кои со право го носат епитетот ЛЕГЕНДИ на електронската музика!

Главна сцена – Втора плажа:
Настап на лондонскиот супер стар диџеј, креаторот на најпознатото радио шоу за електронска музика GLOBAL WARM UP, единствениот Џаџ Џулс!

Домашна поддршка:
НИКИФОР
БАБУРА
БОБИ
ДАРЕ

Транс сцена – Трета плажа:
Настап во живо на еден од основоположниците на светската психоделична сцена, маестро Спејс Трајб!

Домашна поддршка:
YUDHISTHIRA – Live
SOUND KILLAH
DEJAN DOGY

Сабота, 26 јули 2014
Почеток: 22.00 часот

Влезници во претпродажба по супер промотивна почетна цена од 350 денари, а потоа 450 денари!

ВИП Пакети со кој добивате 4 вип влезници, резервација на висока маса и флаша по избор по цена од 6 000 денари!

Резервации и информации 075 975 488!

Во 1/2 Југотон и дистрибутивната мрежа на www.kupikartizase.comВрати се горе ↑