17 јануари, 2013

Џеј во ретро издание во новиот спот

Популарниот пејач Џеј Рамадановски решил да го екранизира неговиот голем хит „Честитка мање“. Видео записот го режирал Горан Шљивиќ и е во ретро црно – бела верзија. Инаку, Џеј ќе гостува на промоцијата на албумот „Ватрени печати“ од Јоце Панов, кој утре ќе го претстави ова издание во Белград.

Извор: svet.rsВрати се горе ↑