Настани

2 јули, 2013

Drop Series забава со Зоки Бејбе

Овој петок на наше големо задоволство на Drop ќе настапи нашиот добар пријател и познавач на скопскиот клабинг – Зоки Бејбе. На забавата ќе настапат и Alex Acid и Бојан Ивановски. Дојдете уште еднаш на отворено да ја прославиме квалитетната музика. Се гледаме на подиум!Врати се горе ↑