Настани

14 мај, 2013

Drop Series забава со Mileskaya во Капан Ан

Овој петок, на Drop 014 со големо задоволство ја пречекуваме нашата Mileskaya, која повторнo се врати во својот роден град! Дејан Тевдо и Alex Acid,  со своите сетови ќе придонесат да имааме уште една вистинска клубска вечер. За видеата повторно ќе биде задолжена прекрасната Инес. Слушајте и Drop Cast во четврток од 21 и 30 на Радио МОФ. Дојдете уште еднаш да ја прославиме квалитетната музика!

Се гледаме на подиум!


Врати се горе ↑