Настани

14 февруари, 2013

Drop Series забава со Дејан Миличевиќ во Капан Ан

Овој петок, 15-ти февруари, Drop Series Ви претставува еден од пионерите на балканската техно сцена Дејан Миличевиќ, кој во клубот Капан Ан ќе го презентира својот најнов албум издаден за легендарниот Plastic City. Вечерта ќе ги слушаме и Kerkez со настап во живо, како и Alex Acid. Дојдете уште еднаш да ја прославиме квалитетната музика … Се гледаме на подиум!Врати се горе ↑