Настани

26 октомври, 2012

ДНК во клуб „Ice“ во Штип

Штипјани вечерва ги очекува одлична журка во клубот „Ice“ каде што ќе гостуваат дуото ДНК и DJ Irie Scratch. По одличниот анплагд концерт во Скопје, Панчо и Андреј продолжуваат со настапи во клубовите низ Македонија. Вечерва тие ќе ги отпеат нивните најголеми хитови, а потоа забавата ќе продолжи до раните утрински часови со познатиот диџеј. Ако сакате добро да се забавувате, клубот „Ice“ е вистинското место за вас.

 Врати се горе ↑