Аудио

23 ноември, 2017

Диџеј Сајо со одличен ремикс на хит од Џајковски

Прилепскиот диџеј и продуцент Сајо нè почести со одличен ремикс на еден од најголемите хитови од Кирил Џајковски, „Lion’s Den“. Ремиксот е лично поддржан и одобрен од страна на тимот на Џајковски и е единствен клуб-хаус ремикс на оваа песна, а како звучи сето тоа можете да слушнете во продолжение.

 

Освен ремиксите на познати хитови, Сајоски има и огромен број оригинални миксови, а сето тоа можете да го слушнете на неговиот канал на Јутјуб и на Саундклауд. Диџеј Сајо можете да го следите на Фејсбук и на Инстаграм.Врати се горе ↑