Галерија article_big_1413153581one_direction_danny_devito

13 октомври, 2014

Дени ДеВито во новиот видео запис на „Уан дајрекшн“

Како што е познато, британската сензација „Уан дајрекшн“ неодамна го најави својот нов албум насловен „Four“, а како прв сингл ќе биде претставена темата „Steal My Girl“. За екранизацијата на оваа песна момците добија холивудска поддршка, односно главната улога ќе ја има познатиот актер Дени ДеВито. Оваа вест беше споделена со фотографија на социјалните мрежи, а како се одвиваше снимањето можете да погледнете во галеријата на МТV.

Извор: mtv.co.uk/Фотографија: ТвитерВрати се горе ↑