Македонија

25 декември, 2015

Денес и утре Елена Ристеска ќе им дели бесплатни албуми на фановите

Со објавувањето на видео записот за баладата „Доживотно“, Елена Ристеска го најави и нејзиниот нов албум насловен „Без шминка“, кој конечно ја зголеда светлината на денот. За уште повеќе да ги израдува љубителите на нејзината музика, пејачката денеска и утре ќе им ги разубави празниците на своите фанови со тоа што ќе им подари бесплатни примероци од новото издание.

Имено, во веста што ја соопшти преку социјалните мрежи, Елена дводневно дружење – денес од 13 до 14 часот во продавницата на „Телеком“ во „Рамстор“ и утре во истото време, во трговскиот центар „Капитол“.Врати се горе ↑