Аудио

27 јуни, 2017

Дејвид Гета со ремикс на „Versace on The Floor“ од Бруно Марс

Баладата која го затвора минатогодишниот хит-албум „24К Magic“ на Бруно Марс, „Versace on The Floor“ штотуку доби ремикс издание од популарниот диџеј и продуцент Дејвид Гета. Во ова ново руво, песната дефинитивно ќе биде на плеј-листите на сите летни забави, а како звучи сето тоа можете да слушнете во продолжение. Уживајте!Врати се горе ↑