Аудио dani

18 мај, 2015

Дани ја претстави својата „Слободна песна“

Откако новогодишните празници ни ги честиташе со „Свети“, Дани деновиве ја објави својата нова песна, за која веќе се снима и видео запис. Станува збор за темата насловена „Слободна песна“, чиј автор е познатата композиторка и долгогодишна соработничка на Дани, Весна Малинова. 

„Слободна песна“ наскоро ќе добие и соодветен видео запис (фотографија горе), а како звучи сето тоа можете да слушнете во продолжение. Уживајте!

 

 Врати се горе ↑