Аудио

18 декември, 2015

Дани Димитровска ја откри својата „Суштина“

Дани Димитровска деновиве објави нов сингл насловен „Суштина“, кој е во нејзин препознатлив стил и носи силна порака. Песната мора да ја преслушате за да ја сфатите и да ја доживеете поентата, а наскоро се очекува и видео запис. Како звучи „Суштината“ на Дани слушнете во продолжение. Уживајте!

 Врати се горе ↑