13 октомври, 2014

Далибор Јашовиќ дебитира со „Погрешан“

Новото име на српската поп сцена, Далибор Јашовиќ неодамна го претстави својот прв сингл насловен „Погрешан“, чии автори се Далибор и Никола Јашовиќ. Баладата доби и видео издание за кое се погрижи веќе докажаниот Дејан Миличевиќ, а како изгледа и звучи сето тоа можете да погледнете горе.Врати се горе ↑