Аудио

9 јануари, 2015

Чарли Екс-си-екс го претстави дуетот со Рита Ора

Британските музичарки Чарли Екс-си-екс и Рита Ора ги здружија силите за освежената верзија на синглот „Doing It“, чиј оригинал се најде на Чарлиевиот албум „Sucker“. Песната ќе биде објавена како втор официјален сингл во Велика Британија, а како звучи сето тоа можете да слушнете во продолжение.Врати се горе ↑