Видео

25 август, 2014

Буцо Битбокс со видео ги најавува своите настапи низ Македонија

Момчето со несекојдневен талент, Мартин Атанасовски – Буцо сè почесто настапува во бројни кафулиња и ноќни клубови ширум државата, па како најава за претстојните настапи деновиве објави кратко видео во кое може да се види атмосферата во кафулето „Escape“ во Радовиш, каде што настапи заедно со Кристијан Делчевски, односно диџеј K-105. Како изгледа сето тоа можете да погледнете во продолжение.

 Врати се горе ↑