Aj mozhe ke me bide :)

Onaka labavko po doma :) part 1000000 :)

Posted by Мартин Буцо Атанасовски on понеделник, 22 февруари 2016

25 февруари, 2016

Буцо Битбокс го покажа својот талент во домашна атмосфера

Буцо Битбокс го покажа својот талент и во лежерна домашна атмосфера. Популарниот битбоксер на неговиот профил на Фејсбук објави видео со краток, но одличен битбокс материјал, кој можете да го погледнете горе.Врати се горе ↑