Концерт

30 ноември, 2012

Билетите за концертот на Каролина во продажба од 3-ти декември

Деновиве се одржа прес конференцијата на која Каролина ги промовираше трите новитети, новиот албум – компилацијата „Најубави песни“, видео записот за „Тој“ и акустичниот концерт кој ќе се одржи на 22-ри декември во Универзална Сала, со почеток од 20 часот. Влезниците за овој прв акустичен концерт на Каролина ќе бидат пуштени во продажба на 3-ти декември, а ќе чинат 400 денари. Истите ќе можат да се најдат на билетарата на Универзална Сала, Југотон и цвеќарницата „Розе“ – Веро 2.

 Врати се горе ↑