Аудио

18 септември, 2015

Бијонсе гостува во новиот сингл на Ноти Бој

Талентираниот британски продуцент Ноти Бој денеска го објави првиот сингл од претстојното второ студиско издание, а во темата насловена „Runnin’ (Lose It All)“ гостува младиот пејач Ероу Бенџамин и светската мегазвезда Бијонсе! 30-годишниот Шарид Кан по потекло од Пакистан е најпознат по број 1 хитот „La La La“, во кој гостува Сем Смит, а соработувал и со имиња како што се Емели Санде, Виз Калифа, Ела Ер и други.

Како звучи оваа интересна соработка со Бијонсе можете да слушнете во продолжение.

 Врати се горе ↑