Аудио

5 ноември, 2013

„Bad Day“ е петтиот сингл од акцијата #MusicMondays на Џастин Бибер

Во рамките на акцијата #MusicMondays која Џастин Бибер ја започна на 7-ми октомври, пејачот секој понеделник, десет недели со ред вети дека ќе објавува по еден нов сингл. На почетокот од петтата недела на ред стигна темата насловена „Bad Day“, а како звучи оваа балада можете да слушнете во продолжение.

 Врати се горе ↑