30 март, 2013

Азилиа Бенкс „Нема проблеми“

Азилиа Бенкс неодамна го претстави првиот сингл „Yung Rapunxel“ од новиот албум „Broke With Expencive Taste“, а пред објавувањето на видео записот за истиот кој ќе пристигне на 16-ти април, раперката претстави нов видео запис за нумерата „No Problems“, кој можете да го погледнете горе.

 Врати се горе ↑