Аудио

30 јуни, 2014

Ашер со песна за стиптизетите: Слушнете ја „I Don’t Mind“

По првиот сингл „Good Kisser“ со кој Ашер го најави неговиот осми студиски албум, деновиве беше објавена уште една нова песна од претстојното издание опишано како „сè што можете да замислите“. Ако во првата песна тема беше оралниот секс, овој пат познатиот музичар пее за стиптизетите, а во песната насловена „I Don’t Mind“ , која можете да ја слушнете во продолжение, гостува раперот Џуси Џеј.

 

 Врати се горе ↑