Аудио

15 февруари, 2013

Ашер ја подарува новата песна „Go Missin’“

Помина приближно една година откако Ашер го претстави одличниот сингл „Climax“, нумера која се најде на минатогодишниот албум „Looking 4 Myself“, а како подарок за Св. Валентин тој вчера ја објави песната „Go Missin’“, која исто така ја продуцираше Дипло. Песната е поставена на SoundCloud, од каде што може и бесплатно да се симне. Во продолжение преслушајте ја оваа интересна нумера.

 Извор: IdolatorВрати се горе ↑