Македонија

8 февруари, 2013

Аце Мице со компилација „Hiphoptyzing“

Александар Мицевски – DJ Ace Mice за обожавателите на хип-хопот подготви 60 минутен сет, компилација од безвременски класици со наслов Hiphoptizing“, во која можете да уживате на следниот линк.

Сите љубители на добрата забава, „Hiphoptyzing“ наскоро ќе имаат можност да го слушаат во Клуб Александрија – Кавадарци и Клуб Позитив – Битола.Врати се горе ↑