Резултати за "Кристина Арнаудова"

Кристина Арнаудова сними дует со Брејк

мај 27th, 2014

Непосредно пред промоцијата на новиот албум, Кристина Арнаудова денеска ја претстави својата нова песна која ја сними заедно со нејзиниот [&hellip


Кристина Арнаудова се враќа со „Земи ме“

октомври 14th, 2013

По подолга пауза од музичката сцена, Кристина Арнаудова ја претстави својата нова песна насловена „Земи ме“, со која изминатиов викенд настапи [&hellip


Цела естрада со поддршка за Тамара

мај 18th, 2019

Нашата евровизиска претставничка Тамара Тодевска конечно ја скрши „клетвата“ и се пласираше во финалето за „Евровизија 2019“, кое ќе се [&hellip


Марија Ичкова има „Сладок отров“

декември 8th, 2018

„Сладок отров“ е насловот на новата песна на Марија Ичкова, чиј комплетен автор е Бојан Трајковски од „Ај кју“. Талентираната [&hellipВрати се горе ↑