Резултати за "Владимир Четкар"

Албум на Владимир Четкар – подарок од претседателот Иванов за поранешниот чешки претседател Клаус

август 7th, 2014

Претседателот Ѓорѓе Иванов, за време на својата последна посета на Прага, се сретна со поранешниот чешки претседател Вацлав Клаус, на кој му го подари албумот „Heavenly“ од [&hellipВрати се горе ↑