24 декември, 2012

2 Chainz има интересен нов спот за „I’m Different“

Раперот 2 Chainz за неговиот најнов сингл „I’m Different“ од неговиот деби албум „Based On A T.R.U Story“, сними интересен видео запис во Мајами, каде што од глава до пети е облечен вo леопардски принт и се вози во јахта, но не во вода, туку низ улица. Како и повеќето спотови од раперите, и овде може да се видат разголени девојки и брзи автомобили. Погледнете.

 Врати се горе ↑